Czy każdy może nauczyć się uwodzenia kobiet?

Zdecydowana większość mężczyzn jest zdania, że ze zdolnościami do uwodzenia kobiet można się albo urodzić, albo nie. Każdy zna osoby, które zawsze są otoczone pięknymi kobietami, ale nie są wybitnie przystojne czy bogate. Nikt nie wie, co one takiego robi, by przyciągać do siebie kobiety. Osoby takie na pytane o ich sekret uwodzenia, bardzo często odpowiadają, że są po prostu sobą. Właśnie takich facetów uważa się za naturalnych uwodzicieli. 

Czym jest uwodzenie?

Uwodzenie jest nazwą naturalnej zdolności każdego mężczyzny do poznawania kobiet. Każdy facet jest uwodzicielem, jednak nie każdy jest tego świadomy. Słowo uwodzenie jest na prawdę tylko etykietą. Niewielka część osób, które używa słowa „uwodzenie”, zna jego prawdziwe znaczenie. Przeważnie uwodzenie kojarzy się z manipulacją lub gierkami manipulacyjnymi. Każdy facet ma w sobie wrodzoną zdolność do nawiązywania kontaktów w płcią piękną. Część mężczyzn naturalnie z niej korzysta (tzw. urodzeni ze zdolnością uwodzenia), ale zdecydowana większość o niej zapomina i niestety spędza życie w samotności, będąc w przekonaniu, że uwodzenie jest zarezerwowane tylko dla nielicznej grupy osób.

Znaczna większość mężczyzn jest zdania, że nie zasługuje na piękną kobietę, ponieważ nie wygląda jak Brad Pitt, a także nie zarabia dużo pieniędzy. Zdecydowana większość facetów godzi się na samotność, albo  czeka jak przeciętna kobieta się nimi zainteresuje. Panowie nie zdają sobie nawet sprawy z tego ile kobiet byłoby szczęśliwych z możliwości ich poznania. Wbrew pozorom nie trzeba nawet uczyć się uwodzenia, wystarczy skupić się na kobietach, które wysyłają sygnały zainteresowania.

Uwodzenie.org – dowiedz się więcej o relacjach damsko-męskich

http://www.uwodzenie.org/

Najważniejszą umiejętnością jest rozpoznawanie sytuacji, w której kobiety wysyłają sygnały zainteresowania. Panowie nie wiedzą, że zrozumienie tego pozwoli na poznanie przynajmniej kilku kobiet w tygodniu.

Narzędzia oraz sposoby uwodzenia

Zdecydowana większość mężczyzn zainteresowanych tematyką relacji damsko-męskich jest zdania, że najlepszymi narzędziami pomocnymi do uwodzenia kobiet są wysportowane ciało, dobry samochód, wysokie stanowisko, prestiż i pieniądze. Warto wiedzieć, że nie każdy facet ma dostęp do tych narzędzi, nie działają one również na każdy typ płci pięknej.

Znacznie efektywniejszymi narzędziami od wymienionych wyżej są autentyczność, spontaniczność, rozumienie, kreatywność, poczucie humoru oraz transfer emocji. Każdy facet posiada te narzędzia, tylko niestety nie wszyscy są ich świadomi, zdecydowana mniejszość mężczyzn potrafi z nich korzystać w relacjach damsko-męskich.

W celu odniesienia sukcesu z płcią piękną wystarczy odkryć na nowo te narzędzia, kolejnym krokiem jest nauczenie się z nich korzystać. Uwodzenie jest umiejętnością, której można się wbrew pozorom bardzo szybko nauczyć. Nie trzeba zapisać się na siłownię, czy iść do sklepu po nowe ubrania. Zasady uwodzenia są takie same dla wszystkich mężczyzn bez względu na wygląd, status społeczny czy zasobność portfela. Trzeba na nowo odkryć w sobie narzędzia, a następnie systematycznie nauczyć się z nich korzystać w relacjach z kobietami.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *